Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   jankozielony   Obcy wśród nas
0

Obcy wśród nas

( blog dla dorosłych ) 
Każdy zauważa jeśli tylko chce zauważyć, że mamy coraz bardziej opresyjne państwa w świecie cywilizacji zachodniej. Państwo dba o każdy szczegół naszego życia niemalże. Przejdziesz przez czerwone światło - mandat. Wypijesz piwo w parku - mandat. Trzymasz stołek na wiecu z kandydatem na prezydenta - idziesz do aresztu. Jesteś biedny - moga odebrać ci dzieci , w trosce rzecz jasna. Masz bałagan w domu mogą ci udowodnić że dzieci nie mają warunków.
Zgłosisz się do psychologów o pomoc w wychowaniu dzieci - mogą odebrać ci dzieci po rozpoznaniu problemu.  Nie możesz na dziecko ani krzyknąć ani zamachnąć się ścierką bo zabiorą ci dziecko. 
W każdej dziedzinie życia jest obecne panstwo. 
Zbliżamy się do punktu podobnego jak choćby w Szwecji gdzie rodzice nie mogą już prawie nic, bo wszystko będzie wykorzystane przeciw nim. Słuchałem wypowiedzi, o matce której państwo chciało zabrać dziecko z powodu zbytniego porządku w domu. Państwo po wizji lokalnej uznało że matka ma coś z głową i należy ja przebadać psychiatrycznie. Uciekła z dzieckiem do innego kraju aby nie utracić dziecka. Znam też przypadek gdy odebrano matce dziecko za to iż jak ktoś podejrzał zbyt często się modliła. Uznano ją za zagrożenie dla dziecka. Po dwóch latach odzyskała ponoć dziecko. Tak więc restrykcji, dbania o nasze bezpieczeństwo i naszych dzieci jest coraz więcej. Każdego dnia w tv widzimy policjanta. Każdego dnia słyszymy co i komu grozi jak nie będzie porządnym obywatelem. 
Mimo to ludzie są coraz gorsi. W szkołach kamery jak w stanowym więzieniu dla niebezpiecznych przestępców, na każdym kroku. W sklepach kamery, w windach kamery, na ulicach kamery. 
Mimo to ludzie coraz gorsi. Następuje gwałtowny rozkład rodziny, która jest podstawową komórką każdego państwa. 
Myślę sobie dlaczego w dzisiejszym świecie jest tyle rozwodów ?
Myślę dlaczego dzieci gardzą swymi rodzicami, zostawiają ich na pastwę losu jak zupełnie obcych ? 
Dlaczego dzieci pozbywają się swoich rodziców zostawiając ich w domu starców, w domach spokojnej starości itp ? 
Dlaczego nie ma więzi między dziećmi a rodzicami ?
Dlaczego w ogóle nie ma więzi między ludźmi lub jest ona coraz słabsza ?
*****************************************************
Obliczyłem, że rozważenie wszystkich wariantów takiego stanu rzeczy zajęłoby mnie około pół roku. Dlatego najkrócej jak tylko można napiszę co mi się wydaje. 
Otóż w rodzinę wszedł ktoś obcy.
Obcy wszedł do naszego domu a imię jego jest : Soma Stimulus
Potwór ten ma wiele oczu, choć głowę ma jedną.
Ma wiele rąk i wiele nóg choć ma postać człowieka. 
Soma Stimulus włazi do naszych domów przez telewizor, przez media wszelakie, przez czasopisma, przez reklamy itp
Pokazuje nam nierealny świat złudzeń. Wiecznie pięknych ludzi, nie starzejących, z pełnym uzębieniem, pokazuje nam seks i nieograniczone możliwości korzystania z uciech. Pokazuje nam wielkie domy, kolekcje dywanów, butów, złotych przedmiotów.
Pokazuje nam pieniądze jako jedyną wartość i sens życia. Nikt nie musi się niczego dorabiać, wystarczy wizyta w banku po kredyt i już jest marzenie spełnione. Potem kolejne. Czasem źle się to kończy, lecz któż by sie tym przejmował ? 
Soma Stimulus zabiera nam więź. Odkąd pojawił się na świecie zabiera człowiekowi czas, który potrzebny jest dla nawiązania więzi. Uczynił z człowieka na poły zwierzę, które po wykarmieniu odrzuca swoje potomstwo, a kiedy się zestarzeje samo jest wyrzucone ze stada aby w samotności umierało i nie było zgrożeniem dla stada. Patrzymy na uśmiechnięte buzie z reklam, z serialików, a w domu szara rzeczywistość. 
Matka się starzeje, jest zgarbiona, nieprzyjemnie już pachnie, pałęta się po pokoju, marudzi. 
Ojciec jest już nieprzydatny, marudny, bez zębów. 
A tu... dookoła piękne panie na plakatach, zapach perfum, kwiatów, urządzanie domów i mieszkań, odświeżacze powietrza, nowe samochody, nowe perspektywy. 
Patrz syć się ! Tyle jest jeszcze do zrobienia, tyle jest jeszcze niezaspokojonych bodźców, które wywołał Soma Stimulus . Nowe modele samochodów, nowe ściany, nowe farby, nowe rowery, nowe gadżety, nowe panie i nowi panowie.
gify sprzęt muzyczny
Starość jest okropna, wymaga poświęcenia od dzieci. A tu tyle bodźców. Tyle jest do zrobienia w życiu.
Soma Stimulus dał nam wstręt do starości. Mąż się zestarzał - trzeba go zostawić, szaleć z młodszym, który zatrzyma czas.
Żona się utuczyła ? Trzeba ją zmienić, bo tłuszczem śmierdzi , a piersi jej już dawno obwisłe. Wystarczy spojrzeć w okno.  Tuż za oknem leży na plakacie wymarzona, piękna szczupluteńka pani. Za miesiąc będzie leżeć następna. I tak bez końca, a tu ?  Ta sama tłusta stara baba albo wysuszona jak zwiędła ruta. 
Zbyt wiele bodźców.
Taki jest cel Obcego.
Życie wieczne jest w aptekach - idź i korzystaj !
Nie ma takiej siły żebyś w końcu się zatrzymał.  Tabletki są na wszystko, łykaj i nie myśl. Ty się nigdy nie zestarzejesz, a ciało twe będzie zawsze młode z rześkim zapachem, implanty w szczęce nigdy się nie popsują. Będziesz zmieniać kobiety i mężczyzn na coraz młodszych. Sięgnij po krem i już ciało staje się oliwkowe. Sięgnij po suplementy diety a nabierzesz sił witalnych, śmierć stanie sie tylko przypadkiem.  
Zaszczep się na wszystko i nic cię nie dosięgnie. Na końcu dostaniesz znieczulenie. 
A tak przy okazji : lepiej mieć świńską grypę niż samemu być świnią. 
Soma Stimulus odwrócił czas - im bardziej się starzejemy tym bardziej czujemy się młodsi i potrzebujemy coraz to młodszego towarzystwa wokół siebie. Coraz wystawniejszego życia. Nawet na przystanku autobusowym zostawił ślad - używaj tego do twarzy i pod oczy - jesteś tego warta !!! W domu nie masz żadnej wartości, tu w drogerii jest twoja wartość, na skórze i pod oczami. 
Obcy pokazuje nam podstarzałych mędrców i kobiety, jako Kubusiów, Jureczków, Marysie, Beatki, Kasie itd. 
Obcy daje ofertę każdemu. Ma wiele oczu, dla każdego coś miłego. 
Obcy, wyprowadził spokój z naszych domów. Dał możliwość rozwodów i mędrcom i prostakom, pięknym i brzydkim - to jego wielka sprawiedliwość i największe osiągnięcie. Wszyscy chętnie korzystają z tego usprawnienia życia. Kiedy czas już myśleć o podagrze , zaczynają nowe życie. Donoszą o tym gazety, które są oczami Obcego. Tu plakat, tam plakat, seks po 40tce, seks po 5o-tce, seks nad grobem, seks bez zobowiązań. Nie ma rozmowy, nie ma więzi - seks aż do grobowej deski, lecz niekoniecznie z jednym partnerem. To jest życie ! 
Tabletki na udany seks , tabletki na piękne doznania. Nie masz już siły ? Do apteki i tabletka w gardło. Nie masz już doznań albo zbyt mało ? Tabletka w gardło. 
Od Obcego dowiadujemy się o tym z telewizji, w biały dzień, bez wstydu i bez żenady. 
On zniszczył nam więź. Wszedł do naszych domów w latach 60-tych ubiegłego wieku..... 
Szwedzkie stoły, wszyscy na stojaka, byle jak i byle gdzie, zamiast wspólnego posiłku przy stole, to jest styl nowej pani domu. Do barów, bułkę w rękę w zestawie i już po posiłku. 
Kanapka M baru nie stworzy więzi rodzinnej. 
gify miłosneDni Walentego też nic nie zmienią, tym bardziej, że według kościelnej tradycji jest on patronem obłąkanych.  
Obcy pokazał seks przed dorośnięciem, po dorośnięciu, po 40stce i po pięćdziesiątce i przed zejściem.
On zniszczył w ludziach wstyd i zahamowania.
On zniszczył szacunek do swych rodziców.
On pokazał rodziców jako kupę starego śmierdzącego mięsa, które najlepiej zutylizować zastrzykiem, albo wyrzucić precz do ,,śmietnika z odpadem medycznym''.
On dał nam wszystko co potrzeba aby tylko żyć po swojemu, bez troski o innych , bez więzi rodzinnych i ludzkich. 
On jest wszędzie, bo ma wiele oczu i wiele rąk i nóg. 
Wyrzucisz telewizor, pokaże ci plakat, którego nie zerwiesz bo on nad nim panuje. 
Nie kupisz gazety ? Dostarczy ci ją za darmo. Nie oglądasz reklam ? Dostaniesz je w swojej skrzynce na listy. Nie masz internetu i komputera ? Dostaniesz to w telefonie, który musisz mieć. 
Masz czas dla dzieci ? 
On ci go zabierze, jest tyle przecież do urządzania i pozytywnych zmian.
Masz czas dla rodziców ? Mieszkasz z nimi ? 
On ci to obrzydzi, pokaże ci na reklamie przystanku autobusowego gdzie jest prawdziwa wartość i kto jest czego warty. 
Nie napiszę na zakończenie tego czego się spodziewacie.
To będzie tylko kolejny werset, hasło kościelne.
Obcy jest mocniejszy od sloganów i haseł religijnych. 
Na niego działa tylko chęć do życia sprawiedliwego i Bogobojnego, tylko to. 
Dlatego jest wściekły jak widzi normalność, poukładane domy, miłość i przyjaźń - tego znieść nie może. 

Ten wpis czytano 1076 razy.